İTÜ’de Haftanın Öne Çıkanları                                                                                                              
 
 
 
           
 
 
Rektörümüzden İki Günlük Nahçıvan Ziyareti
 

 
Rektörümüz Prof. Dr. İsmail Koyuncu ve beraberindeki İTÜ heyeti, Nahçıvan Devlet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Elbrus İsayev’in davetiyle Nahçıvan ziyaretinde bulundular.
 
 
 
Gökyüzünden İlham Alan İTÜ’lüler
 

 
İTÜ Mezun Söyleşileri kapsamında bu hafta, TUSAŞ Uzay Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Dr. Selman Nas, Meteoroloji Genel Müdürü Volkan Mutlu Coşkun ve TUSAŞ Milli Muharip Uçak Genel Müdür Yardımcısı Dr. Uğur Zengin ve Meteoroloji Genel Müdürü Volkan Mutlu Coşkun ile İTÜ’deki öğrencilik yılları, kariyerleri ve projeleri üzerine konuştuk.
 
 
Sürdürülebilir Bir Dünya İçin İTÜ
 

 
22 Nisan Dünya Günü’nde İTÜ’de düzenlenen “Sürdürülebilir Bir Dünya” etkinliği kapsamında “sürdürülebilirlik” konusu çeşitli açılardan ele alındı. Farkındalığı arttırmak amacıyla yapılan biyoçeşitlilik turu ve atık toplama faaliyeti katılımcıların ilgisiyle karşılandı.
 
 
 
Gemicilikte Sanal Eğitimin Yeni Adı: ARGEP360
 

 
İTÜ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ar-Ge Merkezi gemicilik eğitimlerinde kullanılan simülatörleri sanal dünyaya taşıdı.
 
 
İTÜ Mezun Bilgi Sistemi
 

 
Mezun Bilgi Sistemi sayesinde, üniversitenizle iletişiminizi etkin ve sürekli kılarak, İTÜ vizyonunun gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. MBS'ye giriş yaparak profilinizi güncelleyebilir ve sınıf arkadaşlarınızla iletişime geçebilirsiniz.
 
 
 
İTÜ MEZUN Röportajları: Uçak ve Uzay Bilimleri Fakültesi 2018 mezunu Süleyman Soyer
 

 
Uçak ve Uzay Bilimleri Fakültesi 2018 mezunu Süleyman Soyer ile öğrencilik ve mezuniyet sonrası neler yaptığına dair keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.
 
 
İTÜBİDB Copyright © 2022 Tüm Hakları Saklıdır
İTÜ E-Bülten Aydınlatma Metni